Pendik Deri halı yıkama


Pendik  Deri halı yıkama

Pendik  Deri halı yıkama

Pendik  Deri halı yıkama

Deri halılar bulunduğu ortama; doğallık, güzellik, özgün bir tarz,
sağlık, benzersiz bir tasarım, sosyal bir statü, zariflik ve ayrıcalık katmaktadır. Onlar sadece zemini kaplayan, sıcak ya da soğuğu geçirmeyen bir kaplama malzemesi değil aynı zamanda kendisine dikkat çeken, göz zevkine hitap eden ve iç ısıtan bir sanat eseri olma özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Bu çalışmada deri halıların üretim basamakları, temizlik ve bakımı ele alınmıştır. Yöntem anlayışımız ışığında amaca ulaşmak için halı üreticileri ile bire bir görüşme yapılmıştır. Deri halı üretim aşamaları yerinde incelenmiş ve fotoğraflar ile belgelenmiştir. Ayrıca literatür taraması yapılarak bu çalışmanın
bilimsel bir tabana oturtulması sağlanmıştır.

Deri halı yıkama işlemi tecrube gerektiren  bir konudur. Yıkama işlemi esnasında  yapılacak bir hata telafisi olmayan sonuçlar doğurur.

Günümüzde deri halılar daha çok kullanılmaya başlanmıştır. Deri halılar sahte deri, post, inek derisi ve bunun gibi birçok çeşit üretilmektedir. Bütün çeşitlerin temizliği çok dikkat gerektirir. Yanlış bir temizlik uygulaması sonuca hasar alma ihtimali çok yüksek halılardır.Pendik  Deri halı yıkama  deri halılarınız zarar görmeden uygun deri halı yıkama yöntemleriyle yıkanmaktadır.