Pendik Kruvaze Perde Yıkama


Pendik  Kruvaze Perde Yıkama

           Pendik  Kruvaze Perde Yıkama,Kendi aralarında iki türe ayrılırlar mekanizma ve manuel olmak üzere , mekanizmaya sahip olan perde iki yana ayrılarak sağ ve sol olmak üzere gider, manuel olanda ise perde nin belirli kısımlarında sistemin çalışması için gerilen ip sayesinde istenilen ayarda bırakılır, genel açıklaması bu olan perde sistemine kravuze perde denmektedir. orta alanı açık bırakarak perdenin sağa ve sola eşit şekilde giderek belirli yerde durması.

Kruvaze Perde Nasıl Takılır

           Montaj konusunu ele aldığımızda bildiğimiz standart kornişe takılmadığı. Perdenizi camın tam orta kısmına hizaladıktan sonra perde üzerinde sağ ve sol kısımda yer alan halkaların içerisinden geçirip düğümlüyoruz. hepsi bu sistemin zincirini çekerek istediğimiz ayara getirmemiz mümkdür.

Kruvaze Perde Nasıl Yıkanır

         Perdeyi sökerken normal hale gelecek şekilde sonuna kadar indiriyoruz , arka kısımlarda bulunun küçük halkaları çözüyoruz. perdemiz artık normala döndü normal perde halini aldıktan sonra yıkanacak konumdadır. işlemeli olan perdelerin zarar görmesini istemiyorsanız içe doğru katlayıp makinenizin içine atmanızı tavsiye ederiz.Ama eğer bu işlemi siz yapmak istemiyorsanız,işte size bu noktada Pendik  Kruvaze Perde Yıkama   bir telefonla yardımınıza  hazırdır, perdeleriniz itine ile yıkanır.