Pendik Zebra Perde Yıkama


Pendik Zebra Perde Yıkama

Pendik Zebra Perde Yıkama

Pendik Zebra Perde Yıkama

Tül ve güneşlik ihtiyacının tek ürünle karşılanmasını sağlayan Zebra perde çeşitleri iç mekanlarda gün ışığına hükmedebilmenizi sağlar. Şeritler haline getirilmiş sık dokulu kumaşlar ve tül kumaşların aralıklı olarak dizilmesiyle ortaya çıkan bu perdeler daha çok ofis, otel ve kafeterya gibi mekanlarda kullanılmakla konutlarda da tercih edilebilmektedir.

Zebra perdelerin üzerinde oluşan hafif tozu 2-3 haftada bir elektrik süpürgesinin ince ucuyla alarak perdenin çabuk kirlenmesini önleyebilirsiniz. Ayrıca bu perdeleri ıslak mendille dilediğiniz sıklıkta silebilirsiniz; bu işlem perdeleriniz kirini alacak ve kuruduktan sonra gayet temiz görünmelerine yol açacaktır.

Mekanizmalı modellerinin çalışma mantığı stor perde çeşitlerinin mantığıyla aynı olan bu tip perdeler ayrıca simli veya sakallı görünümler de içerir. Yıkamak zebra perde temizliği için önerilen bir yöntem değildir. Zira zebra perdelerin kumaşında kullanılan ve perdeye kendine özgü görünümünü kazandıran aprenin suyla temas ettiğinde bozulması riski söz konusudur.  Ayrıca uzun zamandır kullandığınız, oldukça kirlendiğini ve tek başına bunun altından kalkamayacağınızı düşündüğünüz zebra perdelerinizi pendik zebra perde yıkama olarak profesyonel  ellere teslim edebilirsiniz.

 pendik zebra perde yıkama dokulardaki kumaşları temizleyecek özel ürünlere ve donanıma sahiptir